Osiągnięcia uczniów – rok szkolny 2016/2017

  • Weronika Wróbel – III miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Iwony Kuźmy w Krakowie, 8 listopada 2016 r.
    – Laureat Złotego Dyplomu VIII Międzynarodowego Konkursu "Młody Wirtuoz" w ramach XII Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic" – Sanok 2017
    – III miejsce w grupie II na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Młodzi Wirtuozi" im. Carla Czernego – Zamość 2-3 marca 2017 r.
    – wyróżnienie w grupie I na IV Międzynarodowym Podkarpackim Pianistycznym Konkursie Chopinowskim dla Dzieci i Młodzieży – Rzeszów 9-11 marca 2017
    – II miejsce w III grupie w X Międzynarodowym Przeglądzie Fortepianowym Ucznów Szkół Muzycznych I st. w klasach I-III 6/LCN na Lubaczowskich Impresjach Muzycznych
    – I miesce w VII Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym "Wiosenne spotkania muzyczne" w Kolbuszowiej, 10-11 kwietnia 2017 r.
    – I miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym Muzyki Polskiej  w Jarosławiu, 27-28 kwietnia 2017 r. oraz Nagroda Specjalna Podkarpackiej Fundacji Rozwoju Kultury – zaproszenie do udziału w XIII MiędzynarodowymForum Pianistycznym"Bieszczady bez granic" w Sanoku w dniach 04-09.02.2018 r.
  • Radosław Stojko – I nagroda w kategorii: soliści (klasa II c4 i III c6) w IX Festiwalu Młodych Gitarzystów w Kolbuszowej, 15 grudnia 2016 r.
    – Nagroda II stopnia na I Wiosennych Spotkaniach Młodych Gitarzystów w Pruchniku, 8 kwietnia 2017 r.
  • Bartosz Ślęk – I nagroda w XI Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej, 22 grudnia 2016 r.
    – wyróżnenie II stopnia w I kategorii wiekowej w II Makroregionalnym Konkursie Puzonistów, Tubistów i Euphonistów w Niwiskach, 15 marca 2017
  • Jakub Słupek – I nagroda w XI Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej, 22 grudnia 2016 r.
  • Klaudia Majder – II nagroda w XI Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej, 22 grudnia 2016 r.
  • Aleksandra Kiełb – II nagroda w XI Regionalnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych w Kolbuszowej, 22 grudnia 2016 r.
    – wyróżnienie I stopnia w I kategorii wiekowej w II Makroregionalnym Konkursie Puzonistów, Tubistów i Euphonistów w Niwiskach, 15 marca 2017
  • Łukasz Kruk – Laureat Złotego Dyplomu VIII Międzynarodowego Konkursu "Młody Wirtuoz" w ramach XII Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic" – Sanok 2017
    – wyróżnienie w grupie II na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Młodzi Wirtuozi" im. Carla Czernego – Zamość 2-3 marca 2017 r.
    – wyróżnienie w grupie I na IV Międzynarodowym Podkarpackim Pianistycznym Konkursie Chopinowskim dla Dzieci i Młodzieży – Rzeszów 9-11 marca 2017
    – wyróżnienie II stopnia w III grupie w X Międzynarodowym Przeglądzie Fortepianowym Ucznów Szkół Muzycznych I st. w klasach I-III 6/LCN "Lubaczowskie Impresje Muzyczne", 31 marca 2017 r.
    – wyróżnienie I stopnia w VII Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym "Wiosenne spotkania muzyczne" w Kolbuszowiej, 10-11 kwietnia 2017 r.
  • Nicola Flejszar – Laureat Srebrnego Dyplomu VIII Międzynarodowego Konkursu "Młody Wirtuoz" w ramach XII Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic" – Sanok 2017
    – wyróżnienie I stopnia w I grupie w X Międzynarodowym Przeglądzie Fortepianowym Ucznów Szkół Muzycznych I st. w klasach I-III 6/LCN "Lubaczowskie Impresje Muzyczne",
    – wyróżnienie II stopnia w VII Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym "Wiosenne spotkania muzyczne" w Kolbuszowiej, 10-11 kwietnia 2017 r.
    – wyróżnienie na I Ogóllnopolskim Konkursie im. Karłowicza w Krakowie
  • Emilia Świątoniowska – Laureat Złotego Dyplomu VIII Międzynarodowego Konkursu "Młody Wirtuoz" w ramach XII Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic" – Sanok 2017
    – wyróżnienie II stopnia w I grupie w X Międzynarodowym Przeglądzie Fortepianowym Ucznów Szkół Muzycznych I st. w klasach I-III 6/LCN na Lubaczowskich Impresjach Muzycznych
    – III miejsce w VII Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym "Wiosenne spotkania muzyczne" w Kolbuszowiej, 10-11 kwietnia 2017 r.
  • Karolina Woś – Laureat Złotego Dyplomu VIII Międzynarodowego Konkursu "Młody Wirtuoz" w ramach XII Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady bez granic" – Sanok 2017
    – wyróżnienie II stopnia w VII Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym "Wiosenne spotkania muzyczne" w Kolbuszowiej, 10-11 kwietnia 2017 r.
  • Martyna Ruchel – wyróżnienie na Regionalnych Przesłuchaniach CEA uczniów szkół muzycznych I st w klasie gitary – Jarosław 2017
  • Nikodem Trojnar – III miejsce w IX Makroregionalnym Konkursie Wiedzy o Kompozytorach "Życie i twórczość Andrzeja Panufnika" w Dębicy, 4 kwietnia 2017
    – Dyplom Złotego Laureata w kategorii III na II Podkarpackim Konkursie Instrumentów Dtych Drewnianych w Kamieniu, 8 maja 2017
  • Maja Hepnar – II miejsce na II Regionalnym Konkursie Skrzypcowym, Altówkowym i Wiolonczelowym "Wesołe smyczki" w Głogowie Małopolskim, 4 kwietnia 2017
  • Milena Stańczuk – II miejsce na II Regionalnym Konkursie Skrzypcowym, Altówkowym i Wiolonczelowym "Wesołe smyczki" w Głogowie Małopolskim, 4 kwietnia 2017
  • Aleksandra Mierzwa – I miejsce na II Regionalnym Konkursie Skrzypcowym, Altówkowym i Wiolonczelowym "Wesołe smyczki" w Głogowie Małopolskim, 4 kwietnia 2017
  • Karolina Bzdek – III miejsce na XIII Regionalnym Konkursie Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia "Dziecięce Interpretacje Muzyczne" w Tarnobrzegu, 4 kwietnia 2017
  • Anna Czechowicz – Nagroda II stopnia na I Wiosennych Spotkaniach Młodych Gitarzystów w Pruchniku, 8 kwietnia 2017 r.
  • Zofia Kotwica – II miejsce w III grupie w X Międzyregionalnym Przeglądzie Fortepianowym Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w klasach I-III 6/LCN "Lubaczowskie Impresje Muzyczne", 31 marca 2017 r.
  • Zuzanna Skręt – wyróżnienie II stopnia w VIII Wiosennych Spotkqaniach Pianistycznych "Od Siedmiolatka Do Nastolatka" w Dębicy, 24-25 kwietnia 2017
  • duet Anna Czechowicz i Weronika Tomaszek – dyplom laureata I stopnia w Ogólnopolskich Spotkaniach Duetów Instrumentalnych z udziałem gitary Szkół Muzycznych I stopnia w Tomaszowie Mazowieckim, 27 kwietnia 2017
  • Gabriela Bar – Dyplom Brązowego Laureata w kategorii II na II Podkarpackim Konkursie Instrumentów Dtych Drewnianych w Kamieniu, 8 maja 2017